Shandong Xingzhicheng Bioteknologji Co, Ltd, të vendosura në Jinan, Shandong, Kinë, një të teknologjisë së lartë Sino-së jashtme kompani e përbashkët të përkushtuar në R & D, prodhimin e produkteve të njeriut të shëndetshme, si dhe aparate mjekësore dhe instrumentet. Sipas të prodhimit dhe QC rregulloret e aparatit kombëtare mjekësore dhe instrumentet, XZC themeluar laborator të klasit botëror biologjik dhe 100 punëtori mijë nivel me ISO9001 & ISO13485, CE, FDA dhe SGS certifikuar. Me të fuqishme R & D bashkëpunuar edhe me ekspertë nga Institucioni i Kërkimeve të SHBA, Japonia, Korea, dhe, pajisje e brendshme të avancuar, proces hollë teknike dhe managemnet nivelit të lartë, XZC përpjekje për të krijuar të lartë një markë në Huam Industrisë shëndetësor. Produktet e mbuluar salcë alginate, Nano patch biologjike, polimer të lartë kompresë të ftohtë për përdorim mjekësor, etj me më shumë se njëqind produkteve të përfshira dhe për të fituar reputacion të lartë nga konsumatorët. Tani zgjidhja anti-alkoolike nxjerrë nga kërmilli do të lansohet në treg. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, plz mos ngurroni të na kontaktoni për vlerën creat për të dy ne.

Rreth nesh

Më shumë informacion, lutemi të na kontaktoni!

WhatsApp Online Chat!