Талентирани Enterpreneur Посетете Шандонг Xingzhicheng

图片 2

На Dec.8,2018, неколку претприемачи од Shao младинска федерација на провинцијата Шандонг посети Шандонг Xingzhicheng биотехнологија копродукции, Ltd, разговори со претседателот Шао Xingzhi, разговараат заедно големата планот за идниот развој на претпријатието, сите претприемачи, исто така, стави напред вредни предлози за развој на Xingzhicheng Company.Xing Zhicheng собир Предности на сила, напори да стане водечки бренд на Велика здравство иновации во Кина, со висок квалитет на медицинските биолошки производи, подобрување на оперативната ефикасност на клиентите, и да незапирливата напори за здравјето на луѓето.


Време на мислењето: Декември-18-2018
WhatsApp Онлајн Chat!