Шандонг Xingzhicheng Креирај модел Бренд Нови Пазар

图片 4 图片 2 图片 2

Како reponsible enterpriser и претпријатија, Шандонг Xingzhicheng настојуваат да се воспостави на врвот еден бренд во медицинската област уред за да се создаде вредност за клиенти

и да се изгради квалитетен живот за вработените.

На состанокот на дистрибутерите се одржа од 23 ноември за да се 25 ное 2018, траеше 3 дена и сосема нова политика уживаат високи пофалби од клиенти.

Шандонг Xingzhicheng ќе база на висок квалитет и стандардизирани производство да се создаде различни, ефикасен модел.

Добредојдовте на посетите нашата фабрика и да ни се придружите!


Време на мислењето: Декември-10-2018
WhatsApp Онлајн Chat!